„Som tu pre Teba“ 

Niekedy je život naozaj veľmi ťažký. Okrem pekných chvíľ prináša i situácie, kedy nevieme ako ďalej. Možno sa v tvojom živote udiali zložité a zlé veci. Myslíš si, že takýto život nemá zmysel. Pýtaš sa, prečo sa to stalo práve tebe. Možno udalosti nabrali taký spád, že prišlo do tvojho života zúfalstvo a beznádej. Nerozumieš tomu všetkému a si na dne. Potrebuješ pomoc, hľadáš radu alebo iba prosto hľadáľ niekoho, kto ťa vypočuje. Nevládzeš. Ak je to tak, si tu správne. Si na stránke, ktorá ti môže priniesť pomoc.

Zavolaj… napíš… nezostávaj sám zo svojím trápením. Riešenie existuje. A možno je bližšie, ako si myslíš… Niekto tu je pre teba. Zavolaj alebo napíš…

0905-290-150, pomoc@zoznam.sk

Toto telefónne číslo ti je k dispozícii denne od 10:00 do 22:00. Číslo je aktívne v sieti Orange.


STANOVY

Linka dôvery je nezisková služba, poskytovaná dobrovoľníkmi. Ide hlavne o pomoc pri hľadaní riešení problémov a krízových situácií. Nezabezpečujeme financie ani neposkytujeme ubytovanie! V prípade, že nie je možné problém vyriešiť po telefóne, pokúsime sa Vám získať kontakt na osobné stretnutie v blízkosti vášho bydliska. Vedzte, že problémy sa nevyhýbajú nikomu z nás. Niekedy nám však pomôžu náš život prehodnotiť a vidieť veci novými očami.